Logo 112Harderwijk

Redactie 112 0 reactie(s) za 21 november 2015, 16:05

Gaspedaal in plaats van de rem

Laatst bijgewerkt: zondag 14:18 uur

ERMELO – Op de Varenlaan in Ermelo is zaterdagmiddag een ravage ontstaan nadat een automobiliste op het gas trapte in plaats van de rem.

De vrouw wilde haar voertuig parkeren om glaswerk in de glasbak te gooien, ze trapte hierbij op het gaspedaal in plaats van de rem. De auto schoot naar voren en raakte meerdere geparkeerde auto’s. Het voertuig kwam uiteindelijk tegen een pilaar tot stilstand.

De bestuurster is gecontroleerd door het ambulancepersoneel maar bleek ongedeerd. De brandweer is wel terplaatse gekomen maar hoefde niks te doen. De berger gaat de twee voertuigen afslepen.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Harderwijk

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Harderwijk
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.