Logo 112Harderwijk

Redactie 112 0 reactie(s) di 15 september 2015, 16:07

Buren horen mishandeling vrouw en bellen politie

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 14:17 uur

HARDERWIJK – Maandagmiddag 14 september heeft de politie een 41-jarige man uit Ermelo aangehouden nadat hij zijn vriendin mishandelde in haar woning in Harderwijk. De man is ingesloten voor nader verhoor.

De politie werd gebeld door bezorgde buren die hoorden dat de vrouw mishandeld werd en ging direct ter plaatse. De verdachte was toen net vetrokken, maar is op basis van het opgegeven signalement en het feit dat de man een bloedende hand zou hebben snel opgespoord in de buurt door de politie. De vrouw bleek door hem te zijn geschopt en geslagen en ook had de man ramen van een tussendeur ingeslagen.

De verdachte is ingesloten en de politie maakt proces-verbaal tegen hem op. De vrouw is opgevangen door de politie en heeft aangifte gedaan.

112 Harderwijk

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een misdaad in Harderwijk lees je in onze categorie 112 Nieuws Harderwijk. Alle 112 alarmeringen uit Harderwijk kan je live volgen via 112 meldingen Harderwijk.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Harderwijk

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Harderwijk
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.