Logo 112Harderwijk

Redactie 112 0 reactie(s) wo 06 mei 2015, 16:27

Gewonde man ongeval Leuvenumseweg komt uit Ermelo

Laatst bijgewerkt: zondag 14:15 uur

HARDERWIJK – De identiteit van de man die gewond raakte op maandag 4 mei bij een ongeval in Harderwijk is bekend. Het ongeval gebeurde maandagavond aan de Leuvenumseweg. Het slachtoffer raakte gewond en werd in kritieke toestand opgenomen in het ziekenhuis.

 

Het ongeval gebeurde maandagavond rond 22.30 uur. Een 26-jarige vrouw uit Lelystad reed in haar auto vanuit Apeldoorn richting Harderwijk. De man zou plotseling zijn overgestoken. De vrouw kon hem niet meer ontwijken en reed hem aan.

 

De man had geen papieren bij zich, en  was ook niet aanspreekbaar. Daarom wist de politie eerst niet om wie het ging. Na een oproep kwamen er verschillende tips binnen. Inmiddels is bekend dat het slachtoffer een man uit Ermelo is.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Harderwijk

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Harderwijk
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.