Logo 112Harderwijk

Redactie 112 0 reactie(s) ma 01 december 2014, 12:08

Geen sirenetest door reddingsactie in Ermelo

Laatst bijgewerkt: zondag 14:12 uur

ERMELO – In verband met een reddingsactie in een zendmast in Ermelo was er vandaag om 12 uur geen maandelijkse testalarm in de Achterhoek en op de Veluwe.

 

Een onderhoudsmedewerker was in een 40 meter hoge mast aan het Witteland in Ermelo onwel geworden en moest worden gereanimeerd. Een hoogtereddingsteam uit Utrecht is op dit moment ter plaatse.

 

Het testalarm is geregeld per veiligheidsregio en daarom moest het testalarm in zowel Noord,- Oost Gelderland als IJsselland worden uitgeschakeld.

 

Update

De man in de zendmast is overleden. Een tweede persoon in goede gezondheid naar beneden gehaald. De overleden man betrof een 48-jarige inwoner van Bovenkarspel. Hij is uit de mast gehaald door leden van de klimploeg politie en hoogtereddingsteam van de brandweer.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Harderwijk

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Harderwijk
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.